Monika Szczot

Monika Szczot

FINALISTKA PROGRAMU "THE VOICE OF POLAND"

Monika Szczot i Muzyka. To dwie Kobiety które tworzą idealny duet. Duet,  który w domowym zaciszu tworzy piękne kompozycje,  aby na scenie zawładnąć naszymi zmysłami i porwać w niezwykłą muzyczną Podróż.

Pierwszy międzynarodowy sukces przypadł na 2010 rok gdzie na festiwalu „Orfeo in Italia” we Włoszech Monika zajęła I miejsce.

Kolejnymi sukcesem był udział w cyklu koncertów muzyki filmowej.  Monika wykonywała najpiękniejsze utwory takich artystów jak Seweryn Krajewski,  Zbigniew Preisner, oraz wiele innych autorów muzyki filmowej. Koncerty te odbywały się na terenie całej Polski,  z Filharmonią Kaliską,  Częstochowską,  z orkiestra i w miastach Poznań,  Kraków,  Nowy Sącz czy Szczecin.

Ostatnim telewizyjnym i spektakularnym  wydarzeniem  był udział Moniki w II edycji The Voice of Poland,  gdzie prowadzona przez Justynę Steczkowską Monika znalazła się w ścisłym finale programu.

Zachwycona talentem i osobowością Moniki,  Justyna Steczkowska zaprosiła młodą artystkę do udziału w trasie koncertowej „Alkimja”  podczas którego obie Panie zachwyciły publiczność wykonując w duecie kilka żydowskich utworów z płyty Justyny.

Końcówka roku 2013 okazała się równie magiczna.  Monika wraz z muzykami wykonała w Poznaniu własne aranżacje kolęd.  Koncert został zarejestrowany i emitowany w TVP. 

Obecnie Monika pracuje nad autorskim materiałem na swój debiutancki album. Nie przestaje jednak koncertować zaczarowując publiczność nowymi aranżacjami znanych światowych przebojów,  a także znanymi nieco już zapomnianym polskimi utworami z repertuaru polskich Gwiazd Sceny Muzycznej.

Przedział cenowy :

Kontakt

biuro@zorganizujkoncert.pl
tel.+48 794 735 393

Chcesz zapytać o dostępność artysty? Kliknij i wypełnij formularz.