Maja Hyży

Maja Hyży

ZNANA WSZYSTKIM, FINALISTKA PROGRAMU X FACTOR

Choć jej kariera muzyczna nabrała rozpędu dopiero dzięki udziałowi w III edycji programu X-Factor, to muzyka towarzyszyła Mai od najwcześniejszych lat dzieciństwa – zaczynając od Kołobrzegu skąd pochodzi i gdzie się wychowywała, przez studenckie lata spędzone w Poznaniu w, aż po Warszawę gdzie obecnie mieszka.

Miłość do muzyki wyniosła z rodzinnego domu. To dziadkowie zarazili ją pasją do śpiewania. Zarówno ci ze strony mamy jak i taty, byli mocno zaangażowani w działalność chórów i zespołów ludowych. Dziadek Mai nadal udziela się wokalnie w chórze, a Babcia występowała między innymi z Zespołem Pieśni i Tańca Mazowsze. To właśnie ona namówiła Maję na lekcję śpiewu. Zaangażowanie w naukę pozwoliło jej rozwinąć artystyczne skrzydła.

Jeszcze jako dziecko Maja próbowała swoich sił w konkursach zarówno krajowych jak i międzynarodowych, zdobywając liczne wyróżnienia, m.in. I miejsce i nagrodę Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Dziecięcej w Trzebiatowie, II miejsce na Festiwalu Poezji Śpiewanej w Ińsku oraz III miejsce i nagrodę Grand Prix na Festiwalu Piosenki Angielskiej.

Udział w X-Factor okazał się strzałem w dziesiątkę. Zdobyła uznanie nie tylko Kuby Wojewódzkiego i pozostałych jurorów, ale przede wszystkim publiczności oraz widzów. Dała poznać się jako utalentowana, mocno stąpająca po ziemi, a przy tym pełna pozytywnej energii dziewczyna.

Kariera Mai nabrała tempa. W kwietniu 2014 roku podpisała kontrakt fonograficzny,a w październiku 2014 opublikowała singiel KAWA, który zapowiada jej debiutancki album.

Przedział cenowy :

Kontakt

biuro@zorganizujkoncert.pl
tel.+48 794 735 393

Chcesz zapytać o dostępność artysty? Kliknij i wypełnij formularz.